Türkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden biri olan Vodafone her pazartesi günü kullanıcılarına farklı hediyeler veriyor. Bu hediyeler arasında dakika, seçkin mağazalarda %50’ye varan indirimler ve bunların yanı sıra Vodafone Bedava İnternet hediye ediyor.

Hediyenizi nasıl alacağınızı makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  Vodafone bedava internet hediyemi nasıl alırım

Vodafone sadece Yanımda uygulaması üzerinden hediyelerini vermektedir. Sizde eğer hediyenizi almak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek hemen alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonumuza indirdikten sonra cep telefon numaramız ve şifremizle uygualamaya giriş yapıyoruz(Eğer şifreniz yoksa “S” yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndererek şifrenizi hemen alabilirsiniz). Daha sonra ana ekranda karşımıza çıkan “Bana Ne Var” yazısına tıklayıp ekranda ki adımları takip ettikte sonra hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Android | IOS 

Tüm bu adımları takip ettikten hediyenizi rahatlıkla kullabilirsiniz. Unutmayın Vodafone her pazartesi çeşitli süprizlerle karşınıza çıkıyor. Ayrıca VodafoneYanımda uygulaması ile hesabınızda ki tüm detayları inceleyebilir, hesabınızın tüm ayarlarını kontrol edebilir ve faturalarınız ücretsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here