Birkaç ay öncesinden çıkmış ve milyonlarca kişinin şuanda kullandığı Windows 10 işletim sistemi kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi

Microsoft firması yaptığı bütün işletim sistemlerine önem verir ancak Windows 10 özel bir işletim sistemi oldu diyebiliriz. Çünkü aylar öncesinden reklamlara başlandı ve beta sürümleri ile sürekli olarak test edilip kullanıcılar sürekli olarak bilgilendirildi bu sayede kullanıcılar Windows 10’u daha büyük bir merakla bekledi.

Windows 10 çıkması ile birlikte neredeyse Microsoft’un sunucuları çöke durumuna geldi çünkü  Windows 10 işletim sistemini resmi siteden indirenlerin sayısı o kadar fazlaydı ki Microsoft ek sunucu kullanmak zorunda kaldı. Windows 10 işletim sistemi çıkmasına çıktı kullanıcılar da beğendi ancak öyle bir iddaa ortaya atıldı ki eğer gerçekse Microsoft firması batmaya bile gidebilir.

İddaaya göre Windows 10 işletim sistemi kullanıcıların parolalarını depoluyor eğer böyle bir gerçek varsa neredeyse Microsoft yaptığımız her şeyi izliyor diyebiliriz hele ki depolanan bu şifreler dolandırıcıların eline geçerse milyonlarca kişi için yıkım denilebilir söz konusu olay hakkında Microsoft’a mail ve telefon yağmuru başladı firmadan açıklama bekliyoruz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here