2016 gelmesi ile birlikte yeni yılda da pek çok firma arasında çekişmelerin yaşanacağını belirtebiliriz. Özellikle oyun sektöründen bu sene beklentilerimiz oldukça fazla

Oyun geliştirme motorlarını büyütmeleri ile neredeyse gerçeğe yakın oyunları oynayabilmekteyiz. Eskiden grafikleri kötü oyunlar oynarken şimdi neredeyse yaşadığımız dünya gibi her şeyin gerçekçi olduğu ve grafiklerin harika olduğu oyunlar oynuyoruz.

2016 yılının gelmesi ile birlikte pek çok oyun firması rekabet içine girdi çünkü bu sene en iyi kimin olacağı sorusu şimdiden sorulmaya başlandı diyebiliriz.

Call of Duty serisini artık oynamayan kalmamıştır. Ancak şunu belirtebiliriz ki Call of Duty kadar gerçekçi ve sağlam savaş oyunu belki yoktur. Çünkü oldukça sağlam grafik ve görsel efekteleri içinde barındıran Call of Duty oyunları tüm oyun severler tarafından beğenilmektedir.

Call of Duty yapımcısından yeni yıla özel bir tweet atıldı ve 2016’da yeni bir serinin yapılacağı vurgulandı. Tabi nasıl bir oyun olacağı ve isim konusunda henüz açıklamalar yapılmadı ancak biz şahane bir oyun bekliyoruz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here