Sosyal Medya da gençler eğlenmek için ara ara akım başlangıçları yapıyorlar ve şimdi de yüz dansı akımı sosyal medya da başladı ve oldukça tutuldu diyebiliriz

Sosyal Medya her ne kadar bazı kişiler için ticari bir yapı olarak bütçe ve para kazanmak anlamında kullanılsa da özellikle gençler için yeni arkadaş edinme ve eğlenme ortamları için kullanılmaktadır. Gençler de çok daha iyi eğlenebilmek için ara ara sosyal medya da akımlar oluşturarak sosyal medya da daha eğlenceli vakit geçirebilmektedir.

Sosyal Medya’nın şimdi ki yeni akımı ise gençlerin yaptığı yüz dansı. Yüz dansında yüzünüzde bulunan kaş göz gibi organları ve yüzünüzü birleştirerek boyayıp bir nevi kendinizi palyaçoya çeviriyorsunuz ve bununda yüz dansı olarak kabul ediyorlar. Örneğin yüzlerinin tam kaş bölgesine bir adam çizerek kollarınıda kaş boyunca uzatan gençler kaşlarını oynatınca adamın kolları dans eder gibi hareket ediyor. Pek gündem de kalacağından değil ancak eğlenceli görüntüler ortaya çıkan yüz dansından bakalım daha nasıl videolar gelecek.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here